Мирослав Кісик, який до цього обіймав посаду Голови Правління MetLife в Україні, призначений генеральним менеджером MetLife у Польщі

0
268

Правлінням MetLife в Україні сьогодні оголошено, що 26-го березня Мирослав Кісик залишив посаду Голови Правління компанії. У той же час, він був призначений генеральним менеджером компанії MetLife у Польщі, із подальшим регуляторним погодженням.

Інна Бєлянська, яка зараз є директором Департаменту з індивідуальних продажів, від сьогодні буде тимчасово виконувати обов’язки генерального менеджера компанії MetLife в Україні.

Мирослав Кісик став головою правління та генеральним менеджером компанії MetLife в Україні у
2015 році, сприяючи значному зростанню продажів та фінансових результатів, із активами понад
2.1 млрд грн, та страховими резервами 1.7 млрд. грн. Утримуючи 25% частку ринку, компанія MetLife в Україні підтримує більше 565 000 клієнтів (станом на грудень 2017 р.), пропонуючи понад 30 страхових продуктів, включаючи страхування життя, страхування від нещасних випадків та корпоративне страхування. Міцні позиції та висока якість послуг підтверджені численними рейтингами провідних видань: спеціалізованим виданням в галузі страхування «InsuranceTop», «Українська народна премія», «Бізнес», «Личный Счет», Міжнародний фестиваль – конкурс «Вибір року».

Компанія MetLife в Україні була першою компанією в країні, яка запропонувала медичне страхування для дітей від критичних захворювань із покриттям до 1 000 000 грн., і спеціальну програму для жіночого онкологічного страхування – «Жіноче здоров’я». Упродовж останніх трьох років компанія MetLife очолювала рейтинги компаній зі страхування життя в Україні, як за кількістю клієнтів, так і за обсягом страхових премій.

Про MetLife, Inc.
MetLife, Inc. є однією з найбільших світових компаній страхування життя, яка представлена на ринку з 1868 року і вже протягом 150 років утримує провідні позиції в сфері страхування життя. MetLife, Inc. надає послуги страхування життя індивідуальним і корпоративним клієнтам, послуги пенсійного забезпечення та управління активами через свої дочірні компанії та філії. MetLife, Inc. обслуговує більше 100 мільйонів клієнтів і 90% компаній з переліку FORTUNE 100® у більш ніж 40 країнах світу та посідає провідні позиції на ринках США, Японії, Латинської Америки, Азії, Європи та Близького Сходу. MetLife, Inc. посідає 174 місце у світовому рейтингу найбільших компаній світу 2017 року «Forbes Global 2000SM», а також 42 місце у рейтингу Fortune 500® за 2017 рік.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here