«Зберігай власні гроші та енергоресурси України разом з Electrolux»: соціальний проект для ефективної економії

0
227

kuzik

Енергетична незалежність країни будується простими споживачами

12 жовтня 2016 р. відбулась прес-конференція в рамках всеукраїнського соціального проекту «Зберігай власні гроші та енергоресурси України разом з Electrolux», де були представлені результати дослідження, проведеного ініціатором проекту – компанією Electrolux. В рамках заходу виступили Олена Харченко, медіакоординатор україно-шведського проекту «Стале господарство» та Костянтин Грубич, телеведучий, журналіст та експерт з ведення домогосподарства.

Для компанії Electrolux розробка максимально ефективної техніки є одним з ключових пріоритетів як на міжнародному, так і на національному рівнях. Так, у 2016 році компанією було ініційоване всеукраїнське дослідження «Звичок споживання комунальних послуг населенням України», у якому взяли участь понад півтори тисячі українців. На основі цього дослідження були розроблені понад 60 лайфхаків з економії й раціонального використання енергоресурсів, які розміщенні на онлайн-платформі Electrolux — savemoney-electrolux.com.ua.

«Питання економії енергоресурсів звичайними громадянами в Україні актуальне постійно, але чи не найбільше – напередодні початку опалювального сезону. Вже через місяць платіжки значно зростуть, а отже це непоганий привід стати більш відповідальними, – коментує Олександр Кузик, директор Electrolux LLC. – Саме тому концерн Electrolux не тільки створює все більше приладів з високим класом ефективності від А до А+++ (- 50%), але й допомагає користувачам дізнатися корисні поради, завдяки яким можна додатково зменшити витрати на споживання енергії».

На порталі також розміщена інтерактивна тест-гра, яка допоможе оцінити персональний рівень володіння знаннями про раціональне використання енергоресурсів. Всі користувачі можуть підписати декларацію про енергоефективність та долучитися до спільноти свідомих українців.

Це частина глобальної концепції FOR THE BETTER, яка включає в себе дев’ять зобов’язань щодо поліпшення рішень, процесів і громадських ініціатив. Вже зараз Electrolux пропонує споживачам розумну техніку, наприклад, так звані «зелені» пилососи, які на 70% складаються з переробленої пластмаси.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here