УкрСиббанк підвів підсумки своєї 6-річної благодійної діяльності та окреслив пріоритетні напрямки на 2016 рік

0
256

UkrSibbank_1

8 червня 2016 року відбулася прес-конференція присвячена співпраці УкрСиббанку та ВБО «Даун Синдром», а також іншим благодійним та соціальним проектам Банку. Під час заходу було підведено підсумки 6-річної благодійної роботи та окреслено плани й ініціативи на 2016 рік, які наразі вже реалізуються

Про впроваджені благодійні ініціативи банку, спрямовані на допомогу ВБО «Даун Синдром» з 2010 по 2016 рік розповів Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління УкрСиббанку з питань роздрібного бізнесу. Він наголосив, що безкорислива допомога нужденним – це важливий інструмент корпоративної соціальної відповідальності, якому УкрСиббанк завжди приділяв особливу увагу. Заступник Голови Правління зазначив, що одним із тривалих благодійних проектів УкрСиббанку стала співпраця з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром», яка стартувала в 2010 році з ініціативою «Срібна монетка»: «УкрСиббанк поставив перед собою амбітну мету – не лише допомогти зібрати кошти для розвитку ВБО “Даун Синдром”, а й привернути увагу суспільства до проблем дітей з Синдромом Дауна в Україні». Костянтин Лежнін також уточнив, що за 6 років активної соціальної роботи загальна сума пожертв склала 1 710 731 грн., зокрема, цього року вдалося зібрати 331 850 грн.

З 2012 року також реалізовано масштабну ініціативу, пов’язану з банківськими операціями клієнтів. «Ми запропонували клієнтам до основної банківської карти додаткову платіжну картку “Срібна монетка”, за якою УкрСиббанк із власного рахунку щоквартально перераховуватиме в організацію «Даун Синдром» 1% від суми всіх розрахунків, які здійснені клієнтами карткою «Срібна монетка». З 2012 року за цією програмою вдалося зібрати 547 065 грн., а загальна сума допомоги за 6 років склала 2 257 796 грн.», − розповів заступник Голови Правління.

У свою чергу Сергій Кур’янов, президент ВБО «Даун Синдром», розповів про результати, яких змогла досягти організація, а також про довгострокові плани її розвитку та короткострокові ініціативи заплановані на 2016 рік. Президент ВБО також зазначив, що українське суспільство поступово змінює ставлення до особливих дітей, але попереду ще багато роботи, спрямованої на покращення ситуації.

Продовжуючи думку Сергія Кур’янова, Маргарита Карпова, директор із програм Центру раннього розвитку ВБО «Даун Синдром», звернула увагу на те, як працює сучасний Центр раннього розвитку дітей з Синдромом Дауна: «Щорічно приблизно 100 «сонячних» діток отримують допомогу на постійній основі. У центрі з ними працюють професійні логопеди та психологи».

Учасники конференції також обговорили роботу Комітету з благодійної діяльності. Зокрема, голова комітету з питань благодійної діяльності Банку Тетяна Шишлова підвела підсумки соціальної роботи УкрСиббанку в цьому напрямку: «З 2016 року в УкрСиббанку створено Комітет із благодійної діяльності. Його формування стало серйозним етапом розвитку системи соціального інвестування. Цей колегіальний орган покликаний привести у відповідність до сучасних стандартів корпоративного управління організацію благодійної діяльності».

Тетяна Шишлова також відзначила, що комітетом вже визначено пріоритетні напрямки благодійної допомоги на 2016 рік. Серед них одним із найважливіших є допомога дітям. Зокрема, друк книг шрифтом Брайля для учнів спеціалізованих інтернатів. Крім того, з 2010 року в рамках проекту «Розумна благодійність» УкрСиббанк за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Лікар.інфонд» обладнав приблизно 20 спортивних комплексів для дитячих будинків у кількох регіонах України.

UkrSibbank_2

Ще одним пріоритетним напрямком, за словами Тетяни Шишлової, стала охорона здоров’я. «Новим, але ключовим об’єктом благодійної допомоги банку з 2016 року визначено Науково-дослідний інститут педіатрії, акушерства та гінекології України».

Голова комітету з питань благодійної діяльності Банку зазначила, що в першому кварталі банк закупив та передав для реанімації новонароджених дітей датчики для кардіо-респіраторного монітору, забезпечив ПАГ реактивами для проведення аналізів і обладнав меблями новий ЛОР-кабінет. У другому кварталі планується закупівля реагентного модулю EasyStat і реагентів для проведення аналізів.

Під час свого виступу Тетяна Шишлова підкреслила, що надалі УкрСиббанк планує не тільки продовжити допомагати Інституту, а й має намір збільшувати обсяг допомоги.

Третім пріоритетним напрямком благодійної допомоги стали медичні акції. Однією з нещодавніх акцій банку стала підтримка виїзних медичних лабораторій за участі фонду «Сприяння розвитку медицини». 4 червня цього року лабораторія провела прийом населення міста Новоайдар, Луганська область. Лабораторія пропонує не лише медичні консультації гінеколога, ЛОРа, терапевта, стоматолога та офтальмолога, а й видачу медикаментів.

Четвертий пріоритетний напрямок роботи − допомога дітям із ДЦП. Зокрема, в 2014 році завдяки УкрСиббанку 14 дітей змогли отримати кваліфіковану допомогу та пройти лікування в Міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці. Наступного року банк продовжив опікуватися цими дітьми та виділив гроші на подальше реабілітаційне лікування. До того ж, Ізяславська спеціалізована школа-інтернат I-II ступенів для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами у Хмельницькій області отримала новітнє медичне обладнання – лазер Delta, який дозволить вихованцям отримувати регулярну терапію.

Підводячи підсумки, учасники прес-конференції зазначили, що соціальні програми та ініціативи УкрСиббанку проводяться на довгостроковій послідовній основі, а всі благодійні проекти розвиваються з урахуванням досвіду попередніх акцій та на основі вивчення соціальних потреб у регіонах присутності.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here