«Інтергал-Буд» розпочав реновацію столичної Татарки

0
243

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» розпочала реновацію столичного мікрорайону Татарка. Там, де зараз знаходяться звалища, смітники та місця скупчення безхатченків, невдовзі з’явиться сучасний житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою, вписаний в унікальний ландшафт місцевості.

За адресою вул. Половецька, 4 починається підготовка до будівництва житлового комплексу «Лук’янівський каскад». В програму реновації території входить ремонт існуючих комунікацій, створення об’єктів соціальної інфраструктури, комфортних зон відпочинку, встановлення нової сучасної зупинки громадського транспорту, облаштування пункту сортування сміття, та додаткове озеленення мікрорайону.

В новому комплексі передбачено облаштування надсучасних дитячого та спортивного майданчиків, місць для відпочинку з ландшафтним дизайнерським озелененням, підземний паркінг та екопарковка. Зона відпочинку буде доступна для всіх мешканців району.

В проекті також передбачається дитячий садочок, який розміститься на перших поверхах будівлі. Окрім того тут будуть комерційні приміщення, в яких розташуються кав’ярні, магазини, клініки тощо.

Наразі забудовник має всі необхідні дозволи та документи, які дозволяють розпочати підготовчі роботи, зокрема: Декларацію про початок виконання будівельних робіт, технічну документацію, дозволи Міністерства культури та Київзеленбуду тощо. Ознайомитись із документацією можна на сайті об’єкту ЖК «Лук’янівський каскад». Там також розміщено всю інформацію щодо ходу робіт.

Нагадаємо, що це не перший досвід компанії «Інтергал-Буд» у відновленні життя в занедбаних районах столиці. Гарним прикладом реновації цілого мікрорайону стало те, як компанія відновила території колишньої промзони на пр. Перемоги, де знаходився київський станкобудівельний завод «Веркон». На місці покинутих ангарів та звалищ будується житловий комплекс комфорт класу «Нивки Парк» і створюється невеличке місто в місті з повноцінною інфраструктурою в оточені зелені та зі зручною транспортною розв’язкою.

Зазначимо також, що забудовник в усіх своїх комплексах передбачає розвинену інфраструктуру. Так, вже побудовані та працюють дитячі садочки в ЖК «Паркові озера» на 200 діток, в ЖК «Яскравий» на 100 малят, розпочато будівництво садочків в ЖК «Малахіт» та «Традиція», заплановано зведення дитячих закладів в ЖК «Сирецькі сади», «Академ-Квартал», «Нивки Парк». Загальноосвітню школу та два дитячих садки планують побудувати в ЖК «Озерний гай Гатне».
ЖК «Лук’янівський каскад» стане однією з перлин та окрасою мікрорайону Татарка, яка невдовзі буде приваблювати не лише киян, а й гостей столиці.

Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є найбільшою привтною інвестиційно-будівельною компанією в Україні. Компанія розвиває великий портфель проектів — за час діяльності «Інтергал-Буд» реалізував понад 74 проектів у сфері житлової та комерційної нерухомості загальною площею близько 3 млн кв. м. Поряд з успішно реалізованими проектами, в активі компанії ще величезний потенціал — десятки проектів на стадії розвитку в столиці та різних містах України.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here